Kvalitní kojící přikrývky vyrobené v ČR

Kojící Přikrývka | ESHOP

KVALITNÍ ZPRACOVÁNÍ | VELKÝ VÝBĚR | VYROBENO V ČR

KOJÍCÍ PŘIKRÝVKA | POMOCNÍK PRO AKTIVNÍ MAMINKY 
www.kojici-prikryvka.cz

Vyberte si i vy kvalitní kojící přikrývku v našem eshopu.

 ESHOP 

O nás

Kdo jsme

Jsme mladá začínající firma tvořící pod značkou Chic Mama a přicházíme s novým produktem pro aktivní maminky na mateřské dovolené. Jednoduchost, praktičnost a kvalitní zpracování jsou hlavními kritérii naší práce. Prioritou je pro nás nejen design, ale především kvalita použitých materiálů. Pečlivě vybíráme materiály, ze kterých je naše zboží vyráběno. Šijeme z kvalitních bavlněných látek a z bio materiálů, které jsou specifické svojí vysokou kvalitou, hebkostí a jsou velmi příjemné na dotek.

Co nabízíme

Ideální produkt pro aktivní maminky – kojící zástěru. Ideální pomocník pro kojící maminky na cestách, který vám přináší pocit soukromí, bezpečí a pohodlí. I když chcete svému děťátku dopřát to nejlepší … kojení, neznamená to, že musíte zůstat doma. Přinášíme vám řešení v podobě kojící zástěry Chic Mama, která vám díky své komfortní velikosti zajistí tolik potřebné intimní prostředí k úspěšnému nakojení vašeho miminka, tak abyste se oba cítili příjemně a pohodlně na rodinných výletech, na procházkách, v kavárně nebo při posezení s přáteli.

 

Věříme, že maminkám v nejhezčí etapě mateřství, v období kojení, naše výrobky v dnešní uspěchané době usnadní a zpříjemní život.

Těšíme se na vaše dotazy a komentáře:)